Dziękujemy, że byliście z nami

    
 Aktualności
18.08.2016
Zapraszamy już dziś do zaplanowania udziału w targach w roku 2017. Mamy nadzieję, że specjalne interaktywne wydanie Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2017” będzie w tym pomocne. To jedyna taka publikacja a rynku! Można ją przyjemnie czytać na desktopie, tablecie czy komórce. W wydaniu prezentujemy przegląd wszystkich wydarzeń targowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w roku 2017.Piszemy również o polskiej gospodarce oraz nowym programie wspierania start-upów SMART WAY.

[ więcej ]


09.08.2016
Tegoroczna edycja targów ITM Polska odbyła się w dniach 7-10 czerwca 2016 r. Warto powrócić wspomnieniami i ponownie przenieść się na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie odbywały się najważniejsze targi przemysłowe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej!

[ więcej ]


08.08.2016
Japoński Nippon Steel & Sumitomo Metal Corp stracił na rzecz ArcelorMittal status największej na świecie firmy z branży stalowej pod względem kapitalizacji rynkowej. Przyczyniło się do tego umocnienie jena, które zaszkodziło zyskom Japończyków.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja targów ITM Polska: 6-9 czerwca 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami reprezentantów branży przemysłowej z targów ITM Polska 2016:

 

[ Wstecz ]W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi